Bose Model 161 (Pair) * (с витрины)

rating
  • 7570 грн.
  • Модель:BOSE Model 161 (Pair)
  • Наличие:Есть в наличии

* (с витрины)

Акустична стереосистема Model 161™

Вам потрібно озвучити одну або кілька ваших кімнат і водночас ви бажаєте отримати достойну якість звуку від Bose® за добру ціну й надати вашому інтер’єру своєрідної музичної принадності? Акустичні системи 161™ підійдуть для цього якнайкраще.


Ключові переваги:

Запатентований Bose® дизайн гучномовців Articulated Array® забезпечує рівномірне поширення звуку, як для прослуховування стереомузики, так і для перегляду фільмів.
Завдяки технології відтворення Stereo Everywhere® ефект стерео сприймається в ширшій зоні прослуховування.
Фірмова технологія Bose® Twiddler™ Drivers дає змогу домогтися того ж ефекту низьких частот, який зазвичай очікують від масивніших колонок.
Власні технології Bose®, вдало інтегровані в цій акустичній системі, дають вам змогу насолоджуватися стереозвуком у ширшому просторі, ніж це можливо зі звичайними колонками подібних розмірів. До того ж унікальна технологія Twiddler™ Drivers забезпечує гідне звучання низьких тонів і отримання потужності звуку завдяки особливому прокачуванню повітря, що зазвичай у типових акустичних системах досягається за рахунок збільшення дифузора динаміка. Багатий і насичений звук, який відтворюють АС 161™, дає змогу використовувати їх для прослуховування музики, перегляду фільмів і навіть інтегрування в системи 5.1.

Ви зможете чудово озвучити будь-яку невелику кімнату, додавши до АС Bose® 161 мультизонний підсилювач SA-5.


Крім усього цього, Акустична система 161™ – це збалансований стереозвук з елегантним дизайном. Система гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр завдяки своїй компактності та зручності розміщення – на полиці або на стіні.


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Бесплатная
доставка

по Киеву

Техническая поддержка

С 11:00 - 20:00

Официальная гарантия

от производителя

Накопительная система скидок