новинка

BOSE SMART SOUNDBAR 300

 • Surround Sound

  ОБ’ЄМНИЙ ЗВУК ТА ЧІТКІ ДІАЛОГИ

 • Plus

  ПРАЦЮЄ З ІНШИМИ BLUETOOTH СПІКЕРАМИ BOSE

 • Wifi

  WI-FI® & BLUETOOTH®

 • Voice_Assistant

  ПІДТРИМКА ГОЛОСОВИХ СЛУЖБ ALEXA & GOOGLE ASSISTANT

 • HDMI

  З’ЄДНАННЯ ПО HDMI™ ARC ТА ОПТИКОЮ

 • Voice_Assistant

  КЕРУВАННЯ ГОЛОСОМ З ТЕХНОЛОГІЄЮ VOICE4VIDEO™

 • Headphone

  СИНХРОНІЗАЦІЯ З ПЕВНИМИ МОДЕЛЯМИ НАВУШНИКІВ BOSE

 • Spotify

  ПІДТРИМКА APPLE AIRPLAY 2 ТА SPOTIFY

 • Apps

  ЗАСТОСУНОК BOSE MUSIC

 • Bass_Mode

  РОЗШИРЕННЯ СИСТЕМИ БАС МОДУЛЕМ ТА ГУЧНОМОВЦЯМИ ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ

Саундбар, створений на кожен день, для всіх.

Система Bose Smart Soundbar 300 забезпечує об’ємне звучання та чіткість у діалогах аби ви змогли на повну зануритись у світ улюбленої музики, кіно та ігор. Акустична конструкція спеціально розроблена у такий спосіб, аби придати саунбару витонченого та елегантного дизайну. Завдяки вбудованим голосовим службам та унікальній технології Bose Voice4Video™ одна голосова команда може замінити декілька кроків поетапного перемикання з одного джерела на інше. Система швидка та проста в експлуатації, що робить її абсолютно зрозумілою для будь-кого.

assistants

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ

HOTSPOT

Відтворення звуку

Чотири широкодіапазонні динаміки, розміщенні по центру та по бокам, забезпечують об’ємне звучання в той час, як твітер по центру гарантує чистоту та прозорість мовлення.

HOTSPOT

Синхронізація по SimpleSync™

Синхронізуйте ваш Саундбар з навушниками Bose для персонального прослуховування або з портативним гучномовцем Bose по Bluetooth для прослуховування тієї ж музики в іншій кімнаті.

HOTSPOT

Чітке розпізнавання голосу

Мікрофонна система з функцією відсікання стороннього шуму чітко розпізнає ваші голосові команди з будь-якого кутка кімнати, навіть при гучному звучанні. За бажанням можна відключити мікрофон одним дотиком до сенсорної кнопки на верхній панелі.

HOTSPOT

Компактний дизайн

Всього 5,6 см висотою система Bose Smart Soundbar 300 створена для гармонійного поєднання з вашим ТВ, не перекриваючи його екрану. Встановленого на полиці. Опційно можна придбати настінне кріплення.

HOTSPOT

Технологія фазоінвертора QuietPortTM™

Мікро-екрани розміщені під вивіреним кутом віртуально знижують спотворення звуку та забезпечують чіткий, рівний бас.

HOTSPOT

Технологія Bose Voice4Video™

Ексклюзивна технологія від Bose розширює можливості голосової служби Alexa аби об’єднати декілька команд в одну. Переключитись на улюблену ТВ програму тепер можна однією голосовою командою.

HOTSPOT

Автоматична еквалізація

Спеціально розроблена програма автоматично розпізнає контент, який ви наразі слухаєте – музику, кіно, ТВ-шоу чи граєте у гру – та підлаштовує еквалізацію звучання для отримання вами оптимальної насолоди від прослуховування.

HOTSPOT

Підтримка голосових служб

Завдяки підтримці голосових служб Amazon Alexa & Google Assistant ви можете керувати вашим аудіо-відео контентом, планувати свій день та отримувати корисну інформацію з інтернету за допомогою голосових команд.

gettingimage

“Alexa, watch channel 225.”

Просто скажіть
та дивіться.

Ексклюзивна технологія Bose Voice4Video™ розширює можливості вашого голосового помічника Alexa, чого жоден інший Саундбар не може. Окрім керування самою системою Bose Smart Soundbar 300 ви можете тепер керувати голосом ще й своїм телевізором, кабельним або супутниковим ресивером. Просто скажіть Alexa увімкнути ваш ТВ та вибрати необхідну програму. Навіть ваші гості, які не дуже товаришують з технологічними пристроями та любителі ігор відчують себе експертами. Просто дайте команду Alexa, приміром, «Включити канал 225», щоб почати його дивитись. Це найшвидший спосіб перейди до улюбленого каналу, щоб переглядати його зі своїми рідними.

SimpleSync

Слухайте музику у вибраний вами спосіб.

Технологія Bose SimpleSync™ дозволяє легко спарити ваш Саундбар зі сумісними з ним пристроями. Ви хочете переглянути далі ТВ, нікого не турбуючи? Синхронізуйте ваш Саундбар зі сумісними навушниками Bose для персонального прослуховування. Хочете прослуховувати ту ж саму музику в іншій кімнаті одночасно? Синхронізуйте ваш Саундбар з Bluetooth спікером Bose аби добавити ще одну зону прослуховування.

Music_services

Саундбар для прослуховування музики.

Щодо вибору того, що ви хочете послухати, то тут безліч опцій. Дякуючи підтримці Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 та Spotify ви може слухати музику, яку ви хочете та з чого ви бажаєте. Слухайте музику зі своїх музичних служб або ж безпосередньо з вашого смартфону чи планшету. Все, що можна слухати зі свого смартфону, можна слухати на своєму Bose Smart Soundbar 300. Доступ до музичних служб залежіть від авторизації даної служби у вашому регіоні.

Легко налаштувати,
ще простіше користуватись.

Система Bose Smart Soundbar 300 використовує одне з’єднання з вашим телевізором – оптичним кабелем (комплектується) або ж кабелем HDMI (купується окремо), тож весь процес від розпакування до користування займе всього декілька хвилин. Просто з’єднайте ваш Саундбар з вашим телевізором одним із вибраних способів, підключіть його до мережі живлення та вмикайте! Потім скачайте застосунок Bose Music та завершіть налаштування, підключившись до домашньої мережі Wi-Fi та вибравши голосового помічника.

mobile

Керуйте своїм контентом

За допомогою застосунку Bose Music ви можете слухати улюблену музику без браузера та легко переключатись з однієї станції на іншу, змінювати плей-листи, а також легко переходити на інший музичний сервер, до якого ви підписані. До того ж, це дуже простий спосіб керувати своїм Саундбаром, згруповуючи сумісні пристрої Bose в один аудіо потік, встановлювати пресети, а також персоналізувати налаштування для користування вашим Саундбаром різними членами родини.

app

BOSE MUSIC APP

Apple_store

google_play_store

Хочете більшого? Розширіть свою систему.

Ви будете здивовані звучанням самої системи Bose Smart Soundbar 300, проте ви зможете отримати ще більше звуку. Розширіть свою систему за допомогою бас модулю або гучномовців об’ємного звучання, або ж обома елементами одночасно, щоб отримати повноцінне звучання системи домашнього кінотеатру для більшого задоволення.

kick_it_up_1

ДОДАЙТЕ БАСУ

ДОДАЙТЕ САБВУФЕР BOSE BASS MODULE 500

 • Невеличкий модуль з незрівняним звучанням низьких частот для свого розміру
 • Бездротове з'єднання
 • Легкість в налаштуванні
kick_it_up_2

ДОДАЙТЕ ОБ’ЄМНОСТІ

ДОДАЙТЕ ГУЧНОМОВЦІ ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ

 • Кіношний ефект присутності, об’ємне звучання
 • Бездротове з’єднання
 • Гармонійно підкреслює дизайн системи – всього 4 дюйми висотою
kick_it_up_3

ДОДАЙТЕ ВСЕ РАЗОМ

ДОДАЙТЕ БАС МОДУЛЬ ТА ГУЧНОМОВЦІ ОБ’ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ

 • Повноцінне відчуття звучання домашнього кінотеатру
 • Бездротове з’єднання до Саундбару
 • Елегантна та компактна система з простим налаштуванням

Більше музики в інших кімнатах.

Система Bose Smart Soundbar 300 – це одна із систем з лінійки Bose Smart Family, яка передбачає можливість розширення звуку в інші кімнати. Створіть свою систему аудіо мультирум з доступних систем Bose, або ж просто синхронізуйте свій Саундбар з однією із портативних Bluetooth систем Bose за допомогою фірмової технології SimpleSync™.

ECO_2_Horizontal_White_002_RGB_new_cofiguration

ЛІНІЙКА BOSE SMART FAMILY

BLUETOOTH

BOSE BLUETOOTH ПОРТАТИВНІ АКУСТИЧНІ СИСТЕМИ

bose_box_blk_Snbr_nfl_shield_lockup_os-tag_horz_KO_CMYK

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Комплектація

 • Bose Smart Soundbar 300
 • Пульт ДУ (батарейки в комплекті)
 • Кабель живлення
 • Оптичний аудіо кабель
 • Інструкція споживача

Габарити/вага

Гучномовець

ШхВхГ см: 69,5 х 5,6 х 10,3

Вага: 3,2 кг

Пульт ДУ

ШхВхГ см: 4 х 10,5 х 1,2

Кабель живлення

152 см

Оптичний аудіо кабель

152 см

Матеріали корпусу

Корпус: високоякісний пластик

Гриль: металевий

Bluetooth

Радіус дії Bluetooth: до 9 м

Версія Bluetooth: 4.2