Комплект 5.1 (промо) Bose Smart Soundbar 300 + Bass Module 500 + Surround Speakers

rating
  • 70 999 грн.
  • Модель:Bose Smart Soundbar 300 повний комплект
  • Наявність:На складі

BOSE SMART SOUNDBAR 300 У КОМПЛЕКТІ З BOSE BASS MODULE ТА BOSE SURROUND SPEAKERS КОМПАКТНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КІНОТЕАТРУ ГОТОВА ДО РОЗВАГ


Пориньте у світ кіно, музики і ігор з повним комплектом домашньої розважальної системи на базі Bose Smart Soundbar 300, доповненої сабвуфером Bose Module 500 і гучномовцями об’ємного звучання Bose Surround Speakers.


Саундбар, створений на кожен день, для всіх.

Система Bose Smart Soundbar 300 забезпечує об’ємне звучання та чіткість у діалогах аби ви змогли на повну зануритись у світ улюбленої музики, кіно та ігор. Акустична конструкція спеціально розроблена у такий спосіб, аби придати саунбару витонченого та елегантного дизайну. Завдяки вбудованим голосовим службам та унікальній технології Bose Voice4Video™ одна голосова команда може замінити декілька кроків поетапного перемикання з одного джерела на інше. Система швидка та проста в експлуатації, що робить її абсолютно зрозумілою для будь-кого. 


Малий сабвуфер. Потужний бас.

Хто сказав, що вам потрібна великий бас-модуль? Не ми. Bose Bass Module 500 забезпечує насичений, гучний бас, не займаючи багато місця в кімнаті. Крім того, він бездротовий, тому ви можете розмістити його будь-де біля розетки. 


Отримайте звук, як у кінотеатрі. Вдома.

Для ще більшого захоплюючого досвіду в комплект включено гучномовці Bose Surround Speakers, щоб бути в центрі подій. Попри свій ергономічний дизайн, вони зможуть надати справжньої об’ємності та чіткості у створенні динамічної сцени звуку під час перегляду кіно, спортивних передач або прослуховування музики в багатоканальному форматі 5.1. А як бути з налаштуванням? Усе просто. Два бездротові Bluetooth ресивери легко та швидко з’єднуються із саунбаром через бездротовий протокол і забезпечують роботу на відстані до 9 метрів. Кожен із ресиверів маркується під час настроювання правим або лівим каналом, і з’єднується кабелем зі своєю колонкою. 


Легко налаштувати, ще простіше користуватись.

Система Bose Smart Soundbar 300 використовує одне з’єднання з вашим телевізором – оптичним кабелем (комплектується) або ж кабелем HDMI (купується окремо), тож весь процес від розпакування до користування займе всього декілька хвилин. Просто з’єднайте ваш Саундбар з вашим телевізором одним із вибраних способів, підключіть його до мережі живлення та вмикайте! Потім скачайте застосунок Bose Music та завершіть налаштування, підключившись до домашньої мережі Wi-Fi та вибравши голосового помічника.


Слухайте музику у вибраний вами спосіб.

Технологія Bose SimpleSync™ дозволяє легко спарити ваш Саундбар зі сумісними з ним пристроями. Ви хочете переглянути далі ТВ, нікого не турбуючи? Синхронізуйте ваш Саундбар зі сумісними навушниками Bose для персонального прослуховування. Хочете прослуховувати ту ж саму музику в іншій кімнаті одночасно? Синхронізуйте ваш Саундбар з Bluetooth спікером Bose аби добавити ще одну зону прослуховування. 



Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Безкоштовна
доставка

по Києву

Технічна підтримка

З 11:00 - 20:00

Офіційна гарантія

від виробника

Накопичувальна система знижок